LIMITED OFFER для квартир у будинку, введеному в експлуатацію
28.07.2026

A136 Highlight Tower офіційно введено в експлуатацію. Це означає, що ви можете придбати квартиру в готовому будинку без будівельних ризиків та скористатися спеціальними умовами, які діють на обмежену кількість пропозицій.
- 12 місяців розтермінування без будівельних ризиків
Обирайте квартиру в готовому будинку, та оформлюйте покупку з розтермінуванням до 12 місяців. На цьому етапі ви вже інвестуєте не в процес будівництва, а в готову нерухомість, де можна планувати ремонт, переїзд або інвестицію в орендний бізнес.
- До 10% знижки
Для покупців, які обирають повну оплату, діє спеціальна пропозиція — знижка до 10%. Це можливість придбати житло преміум-класу в центрі Києва на особливо вигідних умовах. Тут комфортно тим, хто цінує мобільність, динаміку міста та можливість бути поруч із головними бізнесовими, культурними й інфраструктурними локаціями столиці.
- До 7% знижки на паркінг
Доповніть покупку власним паркомісцем зі знижкою до 7%. Підземний паркінг забезпечує комфорт, безпеку автомобіля та щоденну зручність для мешканців будинку.
Спеціальні умови:
- розтермінування до 12 місяців;
- до 10% знижки на квартири;
- до 7% знижки на паркінг.
Пропозиція діє на обмежену кількість квартир. Для отримання детальної інформації звертайтеся до відділу продажу A136 Highlight Tower за номером телефону 044 233 51 73.


